מברג פקע חשמלי ללא فرشות TOMAC דו-משימתי דגם TC1122400B, 20 וולט, 400 ניוטון-מטר, מברג פקע 1/2 אינץ' עם אישור CE
- ציר ריבועי בגודל 1/2 אינץ' לשימוש כפול ליישומים מגוונים של חיזוק.
- מומנט של 400 ניוטון-מטר מתמודד עם ברגים סטנדרטיים בקוטר M8–M20, ועם ברגים בעלי חוזק מתיחה גבוה בקוטר M8–M16.
- שלוש מהירויות ועוד פגיעות חזקות: 0–2800 סל"ד, עד 3600 פגיעות לדקה.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC1122400B |
| מוצר |
סוללת ליתיום-יון 20V, 400 Nm מברג פקע חסר فرشות (דו-תכליתי) |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 400W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–2050 / 0–2530 / 0–2800 סל"ד |
| שיעור השפעה | 0–2470 / 0–3050 / 0–3600 פגיעות לדקה (IPM) |
| トルק מקסימלי | 400 נ"מ |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 1/2" |
| בולטים סטנדרטיים | M8–M20 |
| ברגים חזקים | M8-M16 |
| משקל מכונות ללא מכסים | \ |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 3.5 ק"ג / 3.7 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 6יח' |
| גודל אריזת | 44×33×31 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 21 ק"ג / 22 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI