מברג מכה חסר فرشות TOMAC דגם TC11222100A, 20 וולט, 2100 ניוטון-מטר, מברג מכה 3/4 אינץ' עם אישור CE
- מומנט מקסימלי של 2100 ניוטון-מטר: כוח קיצוני לברגים של גלגלים במשאיות ולברגים כבדים במיוחד.
- שליטה ב-3 מהירויות: 0–1800/1400/1100 סל"ד עם 0–2300/1850/1150 פעימות לדקה לפלט מבוקר.
- מונע בגודל 3/4 אינץ' (19 מ"מ): מתאים לברגים סטנדרטיים בגודל M14–M36 ולברגים בעלי חוזק גבוה בגודל M12–M27; בנייה עמידה.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC11222100A |
| מוצר |
ליתיום-יון 20 וולט, 2100 ניומטר מפתח השפעה ללא cep |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 700w |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–1100/0–1400/0–1800 סל"ד |
| שיעור השפעה | 0–1150/0–1850/0–2300 אינץ' לדקה |
| トルק מקסימלי | 2100 ניומטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 3/4" |
| בולטים סטנדרטיים | M14–M36 |
| ברגים חזקים | M12–M27 |
| משקל מכונות ללא מכסים | \ |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 8 ק"ג/8.5 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 2pcs |
| גודל אריזת | 47×36×31 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 16 ק"ג / 17 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI