מברג פקע ללא فرشות של TOMAC דגם TC1122180A, סוללת ליתיום-יון 16V, מברג פקע 1/2 אינץ' עם עוצמת פקע של 180 ניוטון-מטר, מאושר על ידי CE
- מומנט מקסימלי של 180 ניומטר להדק או לה afkach מהיר.
- 4 מהירויות: 0–3200 סל"ד ועד 0–3800 פעימות לדקה לשליטה מדויקת יותר.
- מגבעת בקוטר 1/2 אינץ' (12.7 מ"מ) מתאימה לברגים בגודל M8–M16; עיצוב קומפקטי ששוקל רק 1.1 ק"ג.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC1122180A |
| מוצר |
16 וולט, 180 ניוטון-מטר, לי-אינון מפתח השפעה ללא cep |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 16V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 220W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–1300 / 0–2200 / 0–2700 / 0–3200 סל"ד |
| שיעור השפעה | 0–1300 / 0–2500 / 0–3300 / 0–3800 מכות לדקה (IPM) |
| トルק מקסימלי | 180 נ"מ |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 1/2" |
| בולטים סטנדרטיים | M8-M16 |
| ברגים חזקים | M8-M12 |
| משקל מכונות ללא מכסים | \ |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 2.6 ק"ג / 2.8 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 5PCS |
| גודל אריזת | 52×36×31 ס״מ |
| משקל נטו/גרוסו | 13 ק"ג / 14 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI