מברג מכה חסר فرشות TOMAC דגם TC11221600A, 20 וולט, 1600 ניוטון-מטר, מברג מכה 3/4 אינץ' עם אישור CE
- מומנט מקסימלי של 1600 ניוטון-מטר: בנוי לברגים של משאיות, צמיגים וציוד כבד.
- שליטה בשלוש מהירויות: 0–1800/1100/900 סל"ד עם 0–2200/1900/1450 פעימות לדקה להפקה מבוקרת.
- ציר ריבועי בגודל 3/4 אינץ' (19 מ"מ): מתאים לברגים סטנדרטיים בגודל M12–M30 ולברגים בעלי חוזק מתיחה גבוה בגודל M10–M24; טיפול יציב.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC11221600A |
| מוצר |
20 וולט, 1600 ניוטון-מטר, סוללת ליתיום-יון מפתח השפעה ללא cep |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 550W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–900 / 0–1100 / 0–1800 סיבובים לדקה |
| שיעור השפעה | 0–1450 / 0–1900 / 0–2200 מכות לדקה |
| トルק מקסימלי | 1600 ניוטון-מטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 3/4" |
| בולטים סטנדרטיים | M12–M30 |
| ברגים חזקים | M10-M24 |
| משקל מכונות ללא מכסים | \ |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 7 ק״ג / 7.5 ק״ג |
| כמות בכרטיס | 2pcs |
| גודל אריזת | 42×33×28 ס״מ |
| משקל נטו/גרוסו | 14 ק״ג / 15 ק״ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI