מברג מכה חסר פחשתים TOMAC 20V 1100N·m דגם TC11221100A, אישור CE
- מומנט מקסימלי של 1100 ניוטון-מטר: בנוי ל afshat ולחיזוק כבדים.
- שליטה בשלוש מהירויות: 0–2300/1850/1350 סל"ד עם 0–2900/1900/1450 פעימות לדקה לשליטה טובה יותר.
- מונע חסר فرشות + מנוע עם ציר ריבועי בגודל 1/2 אינץ' (12.7 מ"מ): תומך בבורגים בגודל M12–M24.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC11221100A |
| מוצר |
20 וולט, 1100 ניוטון-מטר, סוללת ליתיום-יון מפתח השפעה ללא cep |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| סוג מנוע | בלי שיער |
| העוצמה המşıיימת | 510W |
| בקרת מהירות כפולה | \ |
| אין מהירות עומס | 0–1350 / 0–1850 / 0–2300 סל"ד |
| שיעור השפעה | 0–1450 / 0–1900 / 0–2900 מכות לדקה |
| トルק מקסימלי | 1100 ניוטון-מטר |
| מומנט פירוק מקסימלי | \ |
| סוג/גודל קלאץ' | \ |
| גודל ציר הפלט | 1/2" |
| בולטים סטנדרטיים | M12–M24 |
| ברגים חזקים | M10–M18 |
| משקל מכונות ללא מכסים | \ |
| אביזרים | \ |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 5.8 ק"ג / 6 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 2pcs |
| גודל אריזת | 42×33×28 ס״מ |
| משקל נטו/גרוסו | 11 ק"ג / 12 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |
| תְעוּדָה | לִספִירַת הַנוֹצרִים |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI