TC01220174 TOMAC מטען ליתיום 20V (פלט 2.0A)
- טווח קלט לאיחוד האירופי: 200–240 וולט זרם חילופין, 50/60 הרץ, למתאמים לחשמל אירופאי.
- טעינה יציבה: 20.8 וולט / 2.0 אמפר עם טעינה בהספק קבוע + מתח קבוע (CC/CV).
- בנייה ידידותית למשתמש: פלטת חיבור אירופאית, כבל חשמל באורך 1.5 מטר, תקן VDE2×0.5, ומשקל קל של 0.3 ק"ג.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC01220174 |
| מוצר | מטען ליביום 20V (פליטה של 2.0A) |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 20V |
| קלט | 200–240V~/50–60Hz |
| פלט | 20.8V/2.0A |
| אביזרים |
כבל חשמל באורך 1.5 מטר / תקן VDE 2 × 0.5 מחט אירופי |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 0.3 ק"ג |
| כמות בכרטיס | 6יח' |
| גודל אריזת | 15×13×10 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 4.5 ק"ג / 5.5 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI