TC01220172 TOMAC מטען ליתיום 16V (פלט 2.0A)
- מתח קלט רחב: 110–240 וולט זרם חילופין, 50/60 הרץ, לשימוש עולמי.
- טעינה יציבה: 16.8 וולט / 2.0 אמפר עם טעינה בהספק קבוע + מתח קבוע (CC/CV).
- מבנה מעשי: פתח טעינה יחיד, פלטת חיבור אירופאית, כבל חשמל באורך 1.5 מטר, תקן VDE2×0.5, ומשקל קל של 0.18 ק"ג.
- סקירה כללית
- מוצרים מומלצים
| מפרט | פרטים |
| דגם | TC01220172 |
| מוצר | מטען ליביום 16V (פלט של 2.0A) |
| ספק כוח | ללא חוט |
| מתח | 16V |
| קלט | 110V–240V~/50Hz–60Hz |
| פלט | 16.8V/2.0A |
| אביזרים |
כבל חשמל באורך 1.5 מטר / תקן VDE 2 × 0.5 פתח טעינה יחיד / פלטת אירופאית |
| מידע על חבילת | קופסת צבע |
| גודל חבילת יחידה | \ |
| משקל נקי/ brut | 0.18KG |
| כמות בכרטיס | 6יח' |
| גודל אריזת | 15×10×10 ס"מ |
| משקל נטו/גרוסו | 3 ק"ג / 4 ק"ג |
| MOQ | 500pcs |
| זמן מסירה | 60 ימים |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI