TC40B TOMAC 40W RMS Cairdeall Bhluáiteach Cáilte, TWS, AUX/USB/AC, Tacaíocht BASS (CE)
- cumhacht de 80W deireanach/40W RMS le tacaíocht BASS chun tonn íseal láidir.
- Ceangal TWS agus dhá mhódh EQ chun éisteacht i gcomhthéacsanna éagsúla.
- Dearadh daingean do shuíomh an oibre le ionsaithe AUX/USB/AC agus aschur USB 5V/2.1A.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC40B |
| Táirge | Cairdeoir Bluetooth le haghaidh áiteanna oibre |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Port Aschuir USB | 5V / 2.1A |
| Voltas Ionchuir | 110 - 240V |
| Cumhacht bhuaic | 80W |
| Cumhacht rátáilte | 40W (20W×2 ) |
| Comhoibriú | AUX / USB / AC |
| Cumhacht Bluetooth | 5-30 méadar |
| Díobháilte | 2×3" tiománaí iomlán-raon |
| Modhanna Cluich | AUX/USB/BT |
| Funktion Nasc | Páiríocht TWS |
| Dhá mhódh EQ | Am oibre / am saoil |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 2.8kg / 3.2kg |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 55*37*45cm |
| Himith/Brú sórt | 16.8kg / 19kg |
| MOQ | 1000 píosa |
| Am Seachadta | 50 lá |
| 20GP | 2040cinn |
| Teastas | CE |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI