TC3083150 TOMAC Tacar Cróm-Mholibdheanum, Tacar Uirlisí do Chasáin Lug Nut: Sóicéad Tiontaithe 1/2" breise fada (150 mm) le cáscaí breise
-
Fas Iontrálaithe: Scamallacha ímpact speisialta fada go leor (17mm, 19mm, 21mm) a chuireann rochtán ar fhiadanna faoi thús i gcásanna ghlúine.
-
Cosaint Brúite: Bróga cosanta PP nua-aimseartha a chosnaíonn neamhbhrú ar shroichthe chrua agus a dhíriú ar chóras scamall torc i spásanna glúine.
- Tógáil Ardchaighdeán: Cruthaithe ó stail CRMO le dath zinc don tsoláthar láidre agus comhfhoghmhar ar an gcruthú agus an tír árda, le córas bróig éasca atógach.
- Achoimre
- Táirgí Molta
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Uirlisí Aimsire: | 1/2" Faoi Thús Uille (150mm) Set Scamall Ímpact |
| Ábhar: | CRMO , bróg PP |
| Cáilíocht Acharach: | Zinc plating dath |
| Rang Mhéid: | 1/2" |
| Faisnéis Páipéar | BMC |
| Námhaid i Cartún: | 10sets |
| Méid an phacáin: | 31.6x26.5x31cm |
| Céim chéanna/Céim iomlán: | 14.3kg / 15kg |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI