Cabinet Gharáiste Rithimhleathach TOMAC TC1327SP – Carrúchán Uirlisí le 1 Druaileog
- 1 driosáir le haghaidh stórála uirlisí i mbeart
- 3 leathanaigh le haghaidh oiriúnú an-tógála
- Bord gualainn taobh le haghaidh agamh uirlisí
- Rothanna glan-ghluaiseanna le brake
- Dearadh cumasach do úsáid i mbunachar
- Achoimre
- Táirgí Molta
| Foirmeálacha Teileogála | Sonraí |
| Toisí iomlána | 70*35*67 cm (le rothar: 76 cm) |
| Treoimh na mboscaí istigh | 69*34 cm |
| Méid Dréimire | 59.5*30*6.5 cm |
| Materail | Sórt Thine Fuar |
| Tanaí |
Leathrac: 0.6 mm Post: 0.7 mm |
| Cumasc lár an ghréasáin | 40kg |
| Cumasc iomlán an ghréasáin | 100kg |
| Méid an chastaer | 3" |
| Materail na mbrathair |
PP 2 rothar súgach, 2 shuasán |
| Bealáin | \ |
| Cáil in aghaidh an charta | 1pc |
| Méid an phacáin: | 72*37*21cm |
| Himith/Brú sórt | 12.0kg / 13.0kg |
| uimhir an Luchtaithe 20GP | \ |
| uimhir an luchtaithe 40HQ | 513 cinn |
| MOQ | 500bhd |
| Am soláthar | 45 lá |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI