Carrúchán Uirlisí TOMAC Tromchúiseach TC1323SP le Bórd Pheig
- Bord gualainn taobhtha do eagraíocht na n-uirlisí
- Inneall ard a thagann le 90 kg ar bhlac amháin
- Crua-ghalvanaithe stáin láidir le haghaidh fadtéarmachta
- Comhcheanglaíonn stóráil agus gluaiseacht
- Idéalach do shocrú oifige proifisiúnta
- Achoimre
- Táirgí Molta
| Foirmeálacha Teileogála | Sonraí |
| Toisí iomlána | 81.5*46*94 cm (le rothar) |
| Treoimh na mboscaí istigh | 73*45.6*5.7 cm |
| Materail | Sórt Thine Fuar |
| Tanaí |
Bosca: 0.8 mm Cruach: 1.2 mm |
| Cumasc lár an ghréasáin | 90Kg |
| Cumasc iomlán an ghréasáin | \ |
| Méid an chastaer | 4" |
| Materail na mbrathair |
PP 2 rothar a chasann le breis, 2 shuas |
| Bealáin | \ |
| Cáil in aghaidh an charta | 1pc |
| Méid an phacáin: | 88*51.5*28.5 cm |
| Himith/Brú sórt | 23.0 kg / 25.0 kg |
| uimhir an Luchtaithe 20GP | \ |
| uimhir an luchtaithe 40HQ | 513 cinn |
| MOQ | 513 cinn |
| Am soláthar | 75 lá |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI