Carranna Uirlisí Rithiúla TOMAC TC1323BP – Carranna Oibre le 1 Bhosca
- Bord spriocaithe comhtháite ar chúl an charranna
- 1 díosca le haghaidh eagraíocht uirlisí
- Múinteáin stórála iolachláracha
- Oiriúnach do obair deisiú ghníomhach
- Dearadh móbil agus éanfheicthe ó thaobh spás
- Achoimre
- Táirgí Molta
| Foirmeálacha Teileogála | Sonraí |
| Toisí iomlána | 81.2*42*100 cm (le rothar 107.5 cm) |
| Dimensúin an Chúlra | 69*2*37.5 cm |
| Treoimh na mboscaí istigh | \ |
| Méid Dréimire | 69*45*5 cm |
| Materail | Sórt Thine Fuar |
| Tanaí | 0.6 mm & 1.0 mm |
| Cumasc lár an ghréasáin | 20–60 kg |
| Cumasc iomlán an ghréasáin | \ |
| Méid an chastaer | 2" |
| Materail na mbrathair | PP |
| Bealáin | \ |
| Cáil in aghaidh an charta | 1pc |
| Méid an phacáin: | 74*42*16 cm |
| Himith/Brú sórt | 11.5 kg / 12.5 kg |
| uimhir an Luchtaithe 20GP | 550PCS |
| uimhir an luchtaithe 40HQ | 1350 cinn |
| MOQ | 550PCS |
| Am soláthar | 40 lá |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI