Carranna Uirlisí TOMAC TC13105 Le Spreagadh Troma agus Luid le Sprionga Gáis
- Clúdach le sprionga gháis le stóráil mhór ar an mbarr
- Díosca i mbéimeanna éagsúla le haghaidh eagraíocht uirlisí
- Cumas luchtaithe arda go dtí 35 kg in aghaidh an ruisce
- Struchtúr acraideacht théad
- Achar oibre mór ar bharr an ruisce
- Idéalach do shocrú oifige proifisiúnta
- Achoimre
- Táirgí Molta
| Foirmeálacha Teileogála | Sonraí |
| Toisí iomlána | 79*52.2*104 cm (le rothar) |
| Táirgeanna an Bhroinn Uachtaráin | 76.5*49*15 cm |
| Táirgeadh na ndearcán: 2 | 30*44.2*6 cm |
| táirgeanna 1 Ruisce | 30*44.2*12.6 cm |
| táirgeanna 1 Ruisce | 64*44.2*8 cm |
| táirgeanna 1 Ruisce | 64*44.2*12.6 cm |
| Materail | Sórt Thine Fuar |
| Tanaí |
Dearcán: 0.7 mm Corp: 0.9 mm |
| Inneall tacaíochta an draoid | 35kg |
| Méid an chastaer |
5"*1.25" 2 rothar a chasann le breis, 2 shuas |
| Materail na mbrathair |
PP 2 rothar a chasann le breis, 2 shuas |
| Bealáin | \ |
| Cáil in aghaidh an charta | 1pc |
| Méid an phacáin: | 86*59*96.5 cm |
| Himith/Brú sórt | 62,0 kg / 67,2 kg |
| uimhir an Luchtaithe 20GP | \ |
| uimhir an luchtaithe 40HQ | 132sc |
| MOQ | 132sc |
| Am soláthar | 75 lá |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI