Carranna Uirlisí TOMAC TC13004 Le 4 Bhosca agus Luid le Sprionga Gáis
- Clúdach le sprionga gháis chun oscailt agus rochtain éasca
- 4 díosca le haghaidh stórála uirlisí eagránaithe
- Compartacht barr le haghaidh uirlisí a úsáidtear go minic
- Tógáil as crua-ghalvanaithe stáin
- Rothair ghleoite le breithní
- Oibríocht chompacta le haghaidh úsáide i mbailiúchán
- Achoimre
- Táirgí Molta
| Foirmeálacha Teileogála | Sonraí |
| Toisí iomlána | \ |
| Táirgeanna an Bhroinn Uachtaráin | 76.8*41*10.4cm |
| Táirgeanna an Bhroinn Íochtarach | 76.8*41*8cm |
| Táirgeanna 2 Ruisce Beaga | 38*33.7*5.8cm |
| Táirgeanna 1 Ruisce | 68.1*38*7.8cm |
| Táirgeanna 1 Ruisce | 68.1*38*10.9cm |
| Materail | Sórt Thine Fuar |
| Tanaí |
Bosca: 0.8 mm Post:1.5mm |
| Cumas tacaíochta an ghréasáin | 40kg |
| Inneall tacaíochta an draoid | 15kg |
| Cumas tacaíochta an tiúir uachtair | 30kg |
| Méid an chastaer |
5"*1.25" 2 rothar a chasann le breis, 2 shuas |
| Materail na mbrathair |
PP 2 rothar a chasann le breis, 2 shuas |
| Bealáin | \ |
| Cáil in aghaidh an charta | 1pc |
| Méid an phacáin: | 85*49.5*50.5cm |
| Himith/Brú sórt | 41.0kg / 45.0kg |
| uimhir an Luchtaithe 20GP | 112pcs |
| uimhir an luchtaithe 40HQ | \ |
| MOQ | 112pcs |
| Am soláthar | 75 lá |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI