Carranna Uirlisí TOMAC TC1293 Le 3 Bhosca
- Cruachadh crua (bhosca agus cré na bplátaí 1,2 mm)
- Inneall uasta le cumas mór chun uirlisí troma a thabhairt
- rothaí troma 4 orlach le breithnís
- Struchtúr stábla do úsáid in ionad oibre
- Oiriúnach do sheirbhísí gluaisteán agus inneall
- Achoimre
- Táirgí Molta
| Foirmeálacha Teileogála | Sonraí |
| Toisí iomlána | 73.3*46*81.7 cm (le rothar) |
| Treoimh na mboscaí istigh | 73*45.6*5.7 cm |
| Materail | Sórt Thine Fuar |
| Tanaí |
Bosca: 0.8 mm Cruach: 1.2 mm |
| Cumasc lár an ghréasáin | 90Kg |
| Cumasc iomlán an ghréasáin | \ |
| Méid an chastaer | 4" |
| Materail na mbrathair |
PP 2 rothar a chasann le breis, 2 shuas |
| Bealáin | \ |
| Cáil in aghaidh an charta | 1pc |
| Méid an phacáin: | 78.5*51.5*21.5 cm |
| Himith/Brú sórt | 16.5 kg / 18.0 kg |
| uimhir an Luchtaithe 20GP | \ |
| uimhir an luchtaithe 40HQ | 816 cinn |
| MOQ | 816 cinn |
| Am soláthar | 75 lá |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI