Cabinet Gharáiste Rithimhleathach TOMAC TC12703 – Carrúchán Uirlisí le 3 Druaileog
- 3 driosáir le haghaidh stórála a roinnear go dtí catagóirí
- Leathanach íseal mór le haghaidh tógála
- Tógáil as éirí steel láidre
- Dearadh le cumas tiomána arda
- Gluaiseacht ghlán le rothanna a dhíolann
- Achoimre
- Táirgí Molta
| Foirmeálacha Teileogála | Sonraí |
| Toisí iomlána | 67.8 × 45.9 × 90.8 cm (le rothar) |
| Tomiadaíocht na Glasáire | 67.5 × 45.6 × 8.9 cm |
| Méid Dréimire | 56.9 × 40 × 7.5 cm |
| Materail | Sórt Thine Fuar |
| Tanaí |
Draoide: 0.8 mm Crua: 1.5 mm |
| Inneall tacaíochta na scannáin | 90Kg |
| Inneall tacaíochta an draoid | 35kg |
| Méid an chastaer | 4" |
| Materail na mbrathair |
PP 2 rothar a chasann le breis, 2 shuas |
| Bealáin | \ |
| Cáil in aghaidh an charta | 1pc |
| Méid an phacáin: | 73*51.5*48cm |
| Himith/Brú sórt | 30.7kg / 33.0kg |
| uimhir an Luchtaithe 20GP | \ |
| uimhir an luchtaithe 40HQ | 690cinn |
| MOQ | 690cinn |
| Am soláthar | 75 lá |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI