Carrúchán Uirlisí TOMAC Éadrom TC1203 le 3 Leabharlann
- Méid Dhúiseanna Ideálach do Spásanna Bheaga
- Tógáil as crua-ghalvanaithe stáin
- dearadh stórála oscailte le trí leibhéal
- Rothair ghleoite le breithní
- Oiriúnach do uirlisí éadrom agus úsáid laethúil
- Achoimre
- Táirgí Molta
| Foirmeálacha Teileogála | Sonraí |
| Toisí iomlána | 51*26*50 cm (le rothar: 58 cm) |
| Treoimh na mboscaí istigh | 51*25 cm |
| Materail | Sórt Thine Fuar |
| Tanaí |
Leathrac: 0.6 mm Post: 0.7 mm |
| Cumasc lár an ghréasáin | 20kg |
| Cumasc iomlán an ghréasáin | 80kg |
| Méid an chastaer | 3" |
| Materail na mbrathair |
PP 2 rothar súgach, 2 shuasán |
| Bealáin | \ |
| Cáil in aghaidh an charta | 1pc |
| Méid an phacáin: | 53*27*17cm |
| Himith/Brú sórt | 6.5kg / 7.0kg |
| uimhir an Luchtaithe 20GP | 380cinn |
| uimhir an luchtaithe 40HQ | 950cinn |
| MOQ | 500bhd |
| Am soláthar | 45 lá |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI