TC119285D-2 TOMAC 16V Li-ion Gan Bhreith 1/4" Fhadghuailneach Ratchaigh 85Nm Ceadaithe ag an gCE
- torc 85Nm chun tógáil agus caithnín a tharraingt go tapa i ngnóthaí gluaisteán agus comhtháthaithe.
- Láimhín fhada a fheabhsaíonn an t-éifeacht agus an raon chun caithníní níos doimhne nó níos deacra le fáil a thógáil.
- gníomhachán 1/4" le luas rialaithe 0–250rpm chun oibriú glan agus éifeachtach.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC119285D-2 |
| Táirge | tIOCAIRE LITHIUM-ION GAN BHRUSAIL (1/4" LEANGAIDH FADA), 16V, 85 NM |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 16V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 450W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0–250 RPM |
| Ráta tionchair | \ |
| Torc uasta | 85 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | \ |
| Méid an Phróiséid Saor | 1/4" |
| Bolaidí Stándaird | M5-M12 |
| Bultáin cumhachtacha | M5-M10 |
| Cúlra Machnaimh na n-mhachan | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 2.6kg / 2.7kg |
| Cuantachta faoi charton | 10píosa |
| Méid an Pacáiste | 46*45*37 cm |
| Himith/Brú sórt | 26kg / 27kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI