TC117252A TOMAC 20V Greamhóg Chiorcalach Aon-lámh Gan Bhraith 140mm 52mm 1080W 6800rpm CE
- Rialú lámh amháin chompacta: corp éadrom 1.6 kg chun gearradh níos éasca thar cheann agus i bhfoghlaimí beaga.
- Ghearradh tapa, glan: luas 6800 rpm le blád 140 mm agus doimhneacht ghearrtha suas le 52 mm.
- Cumhacht gan bhrusáil 1080 W + am fadtéarmach: aschur éifeachtach le 2×4.0Ah ciorcail agus taisceadh 2A.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC117252A |
| Táirge | sáithse Láimhe Aonair Gan Bhuaic, Liúthiam-ionsaí, 20 V |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 1080W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 6800rpm |
| Ráta tionchair | \ |
| Tonn Éadrom | \ |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Doimhneacht Chaitheamh Uasta | 52 mm |
| Diaméadar an bhlaadais | 140 mm |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 4,7 kg / 4,9 kg |
| Cuantachta faoi charton | 4píosa |
| Méid an Pacáiste | 50 × 41 × 35 cm |
| Himith/Brú sórt | 18kg / 19kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI