TC117224A TOMAC 20V Gan Tuar, 24mm Róthar-iorcailt 2.3J 750W Gan Sreang, Iorcailt le Hamaire CE
- fuinniú timpiste 2.3J: tógáil láidir i gconcré go dtí Φ24mm le 0–4800 ipm.
- Gan tuar + 750W aschur: díolú cumhachta éifeachtach agus saol úsáide faoi mhéadaithe.
- Bunchoiscéad gan sreang réidh: 2×4.0Ah ciorcail, 2A le haghaidh luchta, láimhseáil chothromaithe 2.24kg.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC117224A |
| Táirge | tuarthóir Rótharach Leictreach Gan Bhraithnín 20V le Líthiam-ionsaí - 24 mm |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 750w |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0–1550 RPM |
| Ráta tionchair | 0–4800 IPM |
| Tonn Éadrom | 2,3 Júil |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Is Mó Cumas Fheabhsú | 24 mm |
| Gluais cniotail | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 4,7 kg / 4,9 kg |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 50 × 41 × 35 cm |
| Himith/Brú sórt | 28 kg / 29 kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI