TC117222B TOMAC 16V Li-ion Sáithse Réadúil Gan Ghuail 0-3000bpm, 22mm Stroic, Ceirtaithe ag an CE
- Cumhacht brushless 450W a sholáthraíonn déanamh gearrta láidir agus saol faoi dheireadh na uirlise.
- 0–3000bpm le stróic 22mm chun gearrtha adhmaid agus mionmheatail a dhéanamh go tapa agus go héifeachtach.
- Corp éadrom 1.3kg chun úsáid níos éasca le haon lámh agus chun gearrtha thar ceann.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC117222B |
| Táirge | sáithse Athchóirithe Gan Ghluaisteán Liúthiam-ionsaithe 16V |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 16V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 450W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Luas Stroicthe gan lucht | 0–3000 BPM |
| Ráta tionchair | \ |
| Torc uasta | \ |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Imeacht aistriúcháin | 22 mm |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 1.7kg / 1.8kg |
| Cuantachta faoi charton | 10píosa |
| Méid an Pacáiste | 54*44*25 cm |
| Himith/Brú sórt | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI