TC115260A TOMAC 20V Gan Sreang, Gan Miotail, Drill-Screwscrew 60Nm, 1/4" Hex, 2-Luas, 580W, Ceartaithe ag CE
- tórc 60Nm le gluaisteán gan ghluaisteán agus 580W as uchtach amach chun feidhm láidir.
- sraith heics 1/4" (6.35mm) chun athrú tapa ar na bití agus tiomáint shláintiúil.
- Dhá luas: 0–550/0–2000rpm chun sáithiú cruinn agus drilliú tapa.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC115260A |
| Táirge |
20 V 60 NM LITHIUM-ION Drill Screwdraiver Gan Sraith |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 580W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-550/0-2000 RPM |
| Ráta tionchair | \ |
| Torc uasta | 60 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | \ |
| Méid an Phróiséid Saor | 1/4" |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 1.7kg / 1.8kg |
| Cuantachta faoi charton | 10píosa |
| Méid an Pacáiste | 53*40*25 cm |
| Himith/Brú sórt | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI