TC1152230B TOMAC 20V Gan Táirgeadh Leictreachas, Solas Gan Scáth, 230Nm, 1/4" Insealadh Sceithneach do Thiomáinéirí CE
- torc uasta 230Nm le haghaidh tascanna sáithiúcháin dúnta.
- Solás gan scáth a fheabhsaíonn an radharc i dtreoigh theannta agus i dtreoigh dorchra.
- Tugann an motor gan bioráin am úsáide níos faide agus caomhnú níos lú.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC1152230B |
| Táirge |
20V, 230 NM, LITHIUM-ION INBHURTHORCAÍOCHT GAN MHATACH (SOLAS GAN SCÁTH) |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 320W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-1200/0-2200/0-3000/0-3500RPM |
| Ráta tionchair | 0-1200/0-2500/0-3500/0-3900IPM |
| Torc uasta | 230 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | \ |
| Méid an Phróiséid Saor | 1/4" |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 2.4kg / 2.5kg |
| Cuantachta faoi charton | 4píosa |
| Méid an Pacáiste | 68*47*36 cm |
| Himith/Brú sórt | 18.5kg / 19.5kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI