TC1152230A TOMAC, Screwdriver Timpallta Gan Bhreisleach 20V, 230Nm, 1/4" Hex, 4-luas, 320W, Ceadaithe ag an CE
- Torc uasta 230Nm le haghaidh sáithiúcháin trom.
- rialú ceathair shiopad: 0–3500/3000/2200/1200rpm le 0–3900/3500/2500/1200ipm.
- sraith heics 1/4" (6.35mm) chun athrú tapa ar na bití agus tiomáint shláintiúil.
- ainm an táirge ar an suíomh gréasáin (<100 carachtar)
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC1152230A |
| Táirge |
20V, 230 NM, LITHIUM-ION Screwdriwer gan Bhrios |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 320W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-1200/0-2200/0-3000/0-3500RPM |
| Ráta tionchair | 0-1200/0-2500/0-3500/0-3900IPM |
| Torc uasta | 230 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | \ |
| Méid an Phróiséid Saor | 1/4" |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 2.4kg / 2.5kg |
| Cuantachta faoi charton | 10píosa |
| Méid an Pacáiste | 44*29*50 cm |
| Himith/Brú sórt | 24kg / 25kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI