TC1152180B TOMAC 16V Li-ion Gan Sraith, Gan Bhreith, Screwdhriver Tábhachtach, 1/4" Hex, 180Nm, Le Solas Gan Scáth, Ceadaithe ag an gCE
- Solas gan scáth a fheabhsaíonn an radharc i gcoirníní dorcha agus i spásanna oibre caol.
- torc uasta 180Nm chun sreangú tapa agus bhaint na n-éilimintí a bhfuil sé deacair iad a bhaint.
- 4-luath 0–3200rpm agus suas le 0–3800ipm chun sreangaithe faoi smacht.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC1152180B |
| Táirge |
16V, 180 NM, LITHIUM-ION INBHURTHORCAÍOCHT GAN MHATACH (SOLAS GAN SCÁTH) |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 16V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 220W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-1300/0-2200/0-2700/0-3200 RPM |
| Ráta tionchair | 0-1300/0-2500/0-3300/0-3800 IPM |
| Torc uasta | 180 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | \ |
| Méid an Phróiséid Saor | 1/4" |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 2.1kg / 2.2kg |
| Cuantachta faoi charton | 10píosa |
| Méid an Pacáiste | 54.5*49*39.5 cm |
| Himith/Brú sórt | 20.4kg / 21.4kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI