TC114260D TOMAC 20V Gan Mhatair, Drill Driver Timpallta Gan Sreang 13mm, 60Nm, Cloga Uath-ghlacadh, Ceadaithe ag an gCE
- Motor gan tháirgeadh leictreachais le torc 60Nm le haghaidh tiomáint agus tiomáint chumhachtach.
- clogadh miallach 13mm le feidhm aotó-ghlasaigh chun athrú tapa ar bhití agus clamping daingean.
- Rialú dhá-shiúl 0–550/0–2000rpm le 580W aschuir chun oibre éifeachtach.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC114260D |
| Táirge |
20 V 60 NM LITHIUM-ION DRILLEOIR TAPA GAN MHACASAMH (13 MM) |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 580W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-550/0-2000 RPM |
| Ráta tionchair | \ |
| Torc uasta | 60 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh |
13mm Clamp iarann ratchéad auto-lock |
| Méid an Phróiséid Saor | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 2.5 kg / 2.6 kg |
| Cuantachta faoi charton | 10píosa |
| Méid an Pacáiste | 50 × 44 × 32 cm |
| Himith/Brú sórt | 25 kg / 26 kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI