TC114260A TOMAC 20V Li-ion Gan Sraith, Gan Glaic, 10 mm, Gluaisteán Leictreacha Le Gluaisteán Plasta, 60 Nm, Ceadaithe ag an CE
- tá torque 60Nm in ann drilleadh agus srianta a dhéanamh go héasca.
- Gearbhosca 2-luas: 0–550/0–1800rpm le haghaidh rialaithe agus éifeachta.
- Corp éadrom 0.92kg a laghdaíonn tuirse le linn oibre thar ceann.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC114260A |
| Táirge |
20 V 60 NM LITHIUM-ION DRILL LEICTREACH GAN BHRÚS (10 MM) LE CIOC CHLOIGHE |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 550W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0–550/0–1800 RPM |
| Ráta tionchair | \ |
| Torc uasta | 60 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh |
10mm Cioceach fada de phlastaic |
| Méid an Phróiséid Saor | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 2.5 kg / 2.6 kg |
| Cuantachta faoi charton | 10píosa |
| Méid an Pacáiste | 50 × 44 × 32 cm |
| Himith/Brú sórt | 25 kg / 26 kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI