TC114260 TOMAC 20V Gluaisneachra Gan Sreang gan Mhucar – Torc 60N.m, 2-luas 2000rpm, Clog 13mm gan eochair, Batri 2.0Ah, Uirlis Ghairmiúil Phroifisiúnta do Thógáil, Le hAisín Gualainn Mór, Ceadaithe ag an gCE
- Matair 20V gan sreang cumhachtach a sholáthraíonn torc 60N.m iontaofa
- tacaíonn an gclúdach gan eochair 13 mm le bithí níos mó do chuid oibre tromshláinti
- Le hama mór chun aistriú éasca ar an suíomh oibre
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC114260 |
| Táirge | draill Leictreach Gan Bhuaibh 20V 60 NM Li-íonach |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | \ |
| rialú 2 Luais | 500 / 2000 RPM |
| Gan Luas Luchtaithe | \ |
| Ráta tionchair | \ |
| Torc uasta | 60 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | 1–13 mm |
| Méid an Phróiséid Saor | \ |
| Bealáin | Crochán Mór ×1 |
| Faisnéis Páipéar | Bosca plasta + blistir-thrá |
| Méid pacáiste aonair | 28×31×11 cm |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 2.5kg / 2.8kg |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 59×33.5×36 cm |
| Himith/Brú sórt | 14.7 kg / 16.7 kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI