TC1142160A TOMAC 20V Gan Sreang, Gan Miotail, Drill Tiontaithe 13mm, 160Nm, 3-Luas, 790W, CE (Sampla Nua)
- An modh nua a sholáthraíonn tórc 160Nm le gluaisteán gan ghluaisteán agus 790W as uchtach amach.
- rialú 3-luas: 0–650/0–2000/0–2500rpm do úsáid iomadúil.
- clogadh miallach metal 13mm le feidhm aotómatach chun ceangal láidir a chinntiú agus athrú tapa ar na bití.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC1142160A |
| Táirge |
20V 160 NM LITHIUM-ION DRILL TIONTAITHEACH LEICTREACH GAN GLAIC (13 MM) MODEL NUA |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 790W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-650/0-2000/0-2500RPM |
| Ráta tionchair | \ |
| Torc uasta | 160 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh |
13mm Clamp iarann ratchéad auto-lock |
| Méid an Phróiséid Saor | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 4.3kg / 4.5kg |
| Cuantachta faoi charton | 4píosa |
| Méid an Pacáiste | 43*34*31 cm |
| Himith/Brú sórt | 17 kg / 18 kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI