TC1142100A TOMAC, Drilleolaí Gan Sreang, 20V, Gan Bhuaic, 13mm, Ciorcail Fógartha Uathoibríoch, 100Nm, 620W, Ceadaithe ag an gCE, Móna Nua
- An modh nua a sholáthraíonn torc ard 100Nm do drilliú agus tiomáint trom.
- clogadh miallach 13mm le feidhm aotó-ghlasaigh do chlamping slán agus athrú tapa ar bhití.
- 2×4.0Ah batairí le 620W as uchtach amach chun oiriúnú faoi thréimhse níos faide agus cumhacht láidir.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC1142100A |
| Táirge |
20V, 100 NM, LITIUM-ION DRILL LEICTREACH GAN BHUAIC (13 MM), SAMPLA NUA |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 620W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-550/0-2000 RPM |
| Ráta tionchair | \ |
| Torc uasta | 100 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh |
13mm Clamp iarann ratchéad auto-lock |
| Méid an Phróiséid Saor | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 3.7kg / 3.9kg |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 49*45*30 cm |
| Himith/Brú sórt | 22 kg / 23 kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI