TC1132125B TOMAC 20V 1600W Greamhóg Uillinn Gan Bhraith 125mm M14 3-Luas Ceartaithe CE
- cumhacht gan ghuail 1600W: Crochadh tapa agus greimheáil thromshaothair le hionadú ard.
- rialú 3-luath: 9000/6500/3500 rpm do ghearradh, do chur ar aghaidh agus do ullmhú an uirthi.
- caighdeán 125 mm M14: совместимидий le plátaí leathan; tá 2×9.0Ah ciorcail leis agus taisceadh 2A.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC1132125B |
| Táirge | grindéir Uillinn Gan Bhraith 20V Li-úmhan 1600W |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 1600W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 3500/6500/9000RPM |
| Ráta tionchair | \ |
| Torc uasta | \ |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Diamadair an Bhalla Ghreama | 125 mm |
| Gluais cniotail | \ |
| Snáithe Fearsaid | M14 |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 2.7kg / 2.9kg |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 49×38×27 cm |
| Himith/Brú sórt | 16kg / 17kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI