TC1132125A TOMAC 20V 900W Greamhóg Uillinn Gan Bhraith 125mm M14 3-Luas Ceartaithe CE
- cumhacht gan ghuail 900W: Tá feidhmíocht láidir ag an gcrochadh/ag an ngreamadh le hionadú níos fearr agus le saol fadtéarmach an mhótar.
- rialú trí-luas: 9000/6500/3500 rpm do chrochadh miorainn, do chur i mbun polaíochta agus do ullmhú an dromchla.
- socrú caighdeánach 125mm M14: Comhoiriúnacht leis na discanna leathan; léirítear 2x4.0Ah ciorcail + 2A luchtú tapa.
- Achoimre
- Táirgí Molta
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Sampla | TC1132125A |
| Táirge | graintéir Uillinn Gan Bhuaic 20V Li-ionscannán, 900W |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 900W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 3500/6500/9000RPM |
| Ráta tionchair | \ |
| Torc uasta | \ |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Diamadair an Bhalla Ghreama | 125 mm |
| Gluais cniotail | \ |
| Snáithe Fearsaid | M14 |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 4kg / 4.2kg |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 52*36*36 cm |
| Himith/Brú sórt | 24kg / 25kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am soláthar | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI