TC1122900A TOMAC 20V 900N·m Gan Ghuail 1/2" Inbhurthórcach CE
- torc uasta 900 N·m: Aschur láidir le haghaidh cnáifí an-dhifriúla agus cur isteach do ghnáthbholtanna.
- rialú 3-luath: 0–2850/2450/2000 rpm le 0–3000/2800/2100 ipm chun rialú fearr.
- Gan gualann + tiomáint 1/2": Motor gan gualann ina dhícheall, tiomáint cearnóg 12.7 mm (1/2").
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC1122900A |
| Táirge |
20V 900 NM LITHIUM-ION INBHURTHÓRCAH GAN MHATACH |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 500W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-2000/0-2450/0-2850 RPM |
| Ráta tionchair | 0-2100/0-2800/0-3100 IPM |
| Torc uasta | 900 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | \ |
| Méid an Phróiséid Saor | 1/2" |
| Bolaidí Stándaird | M10-M22 |
| Bultáin cumhachtacha | M8-M16 |
| Cúlra Machnaimh na n-mhachan | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 6.3kg / 6.5kg |
| Cuantachta faoi charton | 4píosa |
| Méid an Pacáiste | 52 × 34 × 31 cm |
| Himith/Brú sórt | 25 kg / 26 kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI