TC1122750A TOMAC 20V 750N·m Gan Ghuailine, Gearrthóir Tiontaithe 1/2" le Teastas CE
- torc 750 N·m: Oscailt agus cur isteach do ghnáthbholtanna M10–M24 agus boltanna ard-thiontaithe M10–M16.
- rialú 3-luas: 0–2850/2450/2000 rpm le 0–3100/2800/2100 ipm chun oibriúchán éagsúla a mheaitseáil agus an t-athshnáitheamh a laghdú.
- Gan bhrusáil + tiubh 1/2": gluaisteán gan bhrusáil éifeachtach agus fíor-dhurthanaí; tiubh cearnóg 12.7 mm (1/2") le haghaidh socadóga coitianta.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC1122750A |
| Táirge |
20V 750 NM LITHIUM-ION INBHURTHÓRCAH GAN MHATACH |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 480W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-2000/0-2450/0-2850 RPM |
| Ráta tionchair | 0-2100/0-2800/0-3100 IPM |
| Torc uasta | 750 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | \ |
| Méid an Phróiséid Saor | 1/2" |
| Bolaidí Stándaird | M10-M24 |
| Bultáin cumhachtacha | M10–M16 |
| Cúlra Machnaimh na n-mhachan | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 3.8kg / 4kg |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 47*30*31 cm |
| Himith/Brú sórt | 23kg / 24kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI