TC1122650A TOMAC 20V 650N·m Gan Ghuailine, Gearrthóir Tiontaithe 1/2" le Teastas CE
- torc uasta 650 N·m le haghaidh oibriúchán deacra a oscailt agus a chur isteach.
- rialú 3-luas: 0–2900/2300/1850 rpm le haghaidh láimhseáil níos fearr.
- tiubh 1/2" le haghaidh boltanna M10–M22; tá dhá bataireacht 4.0Ah san áireamh.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC1122650A |
| Táirge |
20V 650 NM LITHIUM-ION INBHURTHÓRCAH GAN MHATACH |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 450W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-1850/0-2300/0-2900RPM |
| Ráta tionchair | 0-1900/0-2200/0-3200IPM |
| Torc uasta | 650 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | \ |
| Méid an Phróiséid Saor | 1/2" |
| Bolaidí Stándaird | M10-M22 |
| Bultáin cumhachtacha | M8-M16 |
| Cúlra Machnaimh na n-mhachan | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 3.8kg / 4kg |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 47*30*31 cm |
| Himith/Brú sórt | 23kg / 24kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI