TC1122500A TOMAC 20V 500N·m Gan Bhuaic 1/2" Inphact Wrench CE Teastas
- torc uasta 500N·m le haghaidh ceangailte agus oscailte láidire.
- rialú trí-luas: 0–2650/2320/1900 rpm le haghaidh cruinneas níos fearr.
- tiubh 1⁄2" chun boltanna M10–M22 a ghlacadh; corp cumasaigh.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC1122500A |
| Táirge |
20V 500 NM LITHIUM-ION INBHURTHÓRCAH GAN MHATACH |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 420W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-1900/0-2320/0-2650RPM |
| Ráta tionchair | 0-2320/0-2980/0-3500IPM |
| Torc uasta | 500 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | \ |
| Méid an Phróiséid Saor | 1/2" |
| Bolaidí Stándaird | M10-M22 |
| Bultáin cumhachtacha | M8-M16 |
| Cúlra Machnaimh na n-mhachan | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 3.7kg / 3.9kg |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 50*37*32 cm |
| Himith/Brú sórt | 22 kg / 23 kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI