TC1122400A TOMAC 20V 400N·m Gan Bhuaic 1/2" Inphact Wrench CE Teastas
- torc 400N·m le haghaidh bhaint shasta agus ceangailt láidir.
- rialú trí-luas: 0–2800/2530/2050 rpm le haghaidh oibre cruinn.
- tiubh cearnóg 1⁄2" chun boltanna M8–M20 a ghlacadh; dearadh cumasaigh 1.16kg.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC1122400A |
| Táirge |
20V 400 NM LITHIUM-ION INBHURTHÓRCAH GAN MHATACH |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 400W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-2050/0-2530/0-2800RPM |
| Ráta tionchair | 0-2470/0-3050/0-3600IPM |
| Torc uasta | 400 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | \ |
| Méid an Phróiséid Saor | 1/2" |
| Bolaidí Stándaird | M8-M20 |
| Bultáin cumhachtacha | M8-M16 |
| Cúlra Machnaimh na n-mhachan | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 3.5kg / 3.7kg |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 44 × 33 × 31 cm |
| Himith/Brú sórt | 21 kg / 22 kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI