TC11222100A TOMAC 20V 2100N·m Gan Bhuaic 3/4" Inbhurthorach CE
- torc uasta 2100N·m: Cumhacht thar a bheith láidir do bholtanna rothar an t-ionsaí agus do bholtanna tromshaothair.
- rialú trí-luas: 0–1800/1400/1100 rpm le 0–2300/1850/1150 ipm le haghaidh aschuir rialaithe.
- 3/4" gnáthghuaird (19 mm): Oiriúnach do bholtanna caighdeánach M14–M36 agus boltanna ardfhorchur M12–M27; tógáil thar a bheith láidir.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC11222100A |
| Táirge |
20 V 2100 NM LITHIUM-ION INBHURTHÓRCAH GAN MHATACH |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 700W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-1100/0-1400/0-1800RPM |
| Ráta tionchair | 0-1150/0-1850/0-2300IPM |
| Torc uasta | 2100 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | \ |
| Méid an Phróiséid Saor | 3/4" |
| Bolaidí Stándaird | M14-M36 |
| Bultáin cumhachtacha | M12-M27 |
| Cúlra Machnaimh na n-mhachan | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 8kg / 8.5kg |
| Cuantachta faoi charton | 2DH |
| Méid an Pacáiste | 47*36*31 cm |
| Himith/Brú sórt | 16kg / 17kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI