TC1122180B TOMAC 16V Li-ion Gan Mheacanach 1/2" Inphact Wrench 180Nm Solas gan Scáth CE Cáirdithe
- Tugann an solas gan scáth fíorfhéinireacht sa bhaile inmheánach dorcha an inneall agus i spásanna caol.
- torc uasmhéide 180Nm le haghaidh tiomáint agus díthiomáint shasta.
- 4 luasghluais 0–3200rpm agus go dtí 0–3800ipm le haghaidh smacht níos fearr.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC1122180B |
| Táirge |
16V, 180 NM, LITHIUM-ION TORCACH TIONTAITHE GAN MHIANACH (SOLAS GAN SCÁTH) |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 16V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 220W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-1300/0-2200/0-2700/0-3200 RPM |
| Ráta tionchair | 0-1300/0-2500/0-3300/0-3800 IPM |
| Torc uasta | 180 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | \ |
| Méid an Phróiséid Saor | 1/2" |
| Bolaidí Stándaird | M8-M16 |
| Bultáin cumhachtacha | M8-M12 |
| Cúlra Machnaimh na n-mhachan | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 2.6kg / 2.8kg |
| Cuantachta faoi charton | 5píosa |
| Méid an Pacáiste | 52*36*31 cm |
| Himith/Brú sórt | 13kg / 14kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI