TC11221600A TOMAC 20V 1600N·m Gan Bhuaic 3/4" Inbhurthorach CE
- torc uasta 1600 N·m: Deartha do bholtanna fóntais, teilifís, agus oiriúnach do thiománta trom.
- rialú 3-luath: 0–1800/1100/900 rpm le 0–2200/1900/1450 ipm chun aschuir rialaithe.
- 3/4" gnáthghuaird (19 mm): Oiriúnach do bholtanna caighdeánach M12–M30 agus boltanna ardfhorchur M10–M24; láimhseáil thar a bheith láidir.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC11221600A |
| Táirge |
20V 1600 NM LITIUM-ION INBHURTHÓRCAH GAN MHATACH |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 550W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-900/0-1100/0-1800RPM |
| Ráta tionchair | 0-1450/0-1900/0-2200IPM |
| Torc uasta | 1600 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | \ |
| Méid an Phróiséid Saor | 3/4" |
| Bolaidí Stándaird | M12-M30 |
| Bultáin cumhachtacha | M10-M24 |
| Cúlra Machnaimh na n-mhachan | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 7 kg / 7,5 kg |
| Cuantachta faoi charton | 2DH |
| Méid an Pacáiste | 42 × 33 × 28 cm |
| Himith/Brú sórt | 14 kg / 15 kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI