TC11221100A TOMAC 20V 1100N·m Gan Ghuail 1/2" Inbhurthórcach CE
- torc uasta 1100 N·m: Deartha do loosening agus fastening trom.
- rialú 3-luath: 0–2300/1850/1350 rpm le 0–2900/1900/1450 ipm chun rialú fearr.
- Gan gualann + tiomáint 1/2": Tiomáint cearnóg 12.7 mm (1/2"); tacaíonn sé le boltanna M12–M24.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC11221100A |
| Táirge |
20V 1100 NM LITHIUM-ION INBHURTHÓRCAH GAN MHATACH |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| Cineál an mhótar | Gan scolb |
| Cumhacht rátáilte | 510W |
| rialú 2 Luais | \ |
| Gan Luas Luchtaithe | 0-1350/0-1850/0-2300RPM |
| Ráta tionchair | 0-1450/0-1900/0-2900IPM |
| Torc uasta | 1100 Nm |
| Torcais Máxim Dlíthiúcháin | \ |
| Cineál Agus Méid an Chogaidh | \ |
| Méid an Phróiséid Saor | 1/2" |
| Bolaidí Stándaird | M12-M24 |
| Bultáin cumhachtacha | M10–M18 |
| Cúlra Machnaimh na n-mhachan | \ |
| Bealáin | \ |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 5,8 kg / 6 kg |
| Cuantachta faoi charton | 2DH |
| Méid an Pacáiste | 42 × 33 × 28 cm |
| Himith/Brú sórt | 11 kg / 12 kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |
| Teastas | CE |


EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI