TC01220179 TOMAC 20V 9.0Ah Li-ion Caitheamh
- Cumas ard: 9.0Ah le haghaidh ama níos faide oibre.
- Díshlánú ard: ráta díshlánaithe 10C le haghaidh iarrachtaí deimhneacha.
- Tógáil iontaofa: 20,8 V, cillí 18650, 0,98 kg.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC01220179 |
| Táirge | battera Li-ithiúim 20V 9,0 AH |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20.8V |
| Ráta scaoilte | 10C |
| Speisifícíocht Ceal | 18650 |
| Leibhéal leictreachais | 9AH |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 0.98kg |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 15 × 16 × 10 cm |
| Himith/Brú sórt | 7 kg / 8 kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI