TC01220175 TOMAC 20V Li-ionscargálaí tapa (2.0A Aschualta)
- Curteáil tapa: Aschur 20.8V/4.0A le curteáil CC/CV chun cícleanna curteála éifeachtacha.
- Réadaithe don mheánsleachta AE: Ionchur 200–240Vac, 50/60Hz le pluga Eorpach.
- Ina chuid fóntais agus ina chuid iompair: cord cumhachta VDE2×0.5 1.5 m agus dearadh éadrom 0.3 kg.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC01220175 |
| Táirge | 20V Li-ionsciorrthóir (4.0A Aschur) |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 20V |
| IONAD | 200V-240Vac/50Hz-60Hz |
| Aschur | 20.8V/4.0A |
| Bealáin |
sreang cumhachta 1.5 méadar / VDE 2 * 0.5 Clúdaigh Eorpach |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 0.3KG |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 15*13*10 cm |
| Himith/Brú sórt | 4.5kg / 5.5kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI