TC01220172 TOMAC 16V Li-ionscargálaí (2.0A Aschualta)
- Voltas ionchuir leathan: 110–240Vac, 50/60Hz do úsáid dhomhanda.
- Líonadh stábla: 16.8V/2.0A le líonadh sreathleanraithe + voltas leanraithe (CC/CV).
- Dearadh praiticiúil: port aonlíonaithe, plúg na hEorpa, cord cumhachta VDE2×0.5 1.5 m, dearadh éadrom 0.18 kg.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC01220172 |
| Táirge | 16V Litiúim-chuarchur (2.0A Aschualta) |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 16V |
| IONAD | 110V-240Vac/50Hz-60Hz |
| Aschur | 16.8V/2.0A |
| Bealáin |
sreang cumhachta 1.5 méadar / VDE 2 * 0.5 Port luchtúcháin aonair / pluga Eorpach |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 0.18kg |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 15*10*10 cm |
| Himith/Brú sórt | 3kg / 4kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI