TC01220171 TOMAC 12V 2.0AH Batera Litiam
- Aschumhaíochta seasmhach: Pacáiste bataireach Li-ion 12.6V do shaotharlanna/ghléasanna gan sreang.
- Ascaint ard: ráta ascainte 10C do luchtanna éagsúla.
- Tógáil chompaict: Cillí 18650, cumas 2.0Ah, meáchan éadrom 0.18 kg.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC01220171 |
| Táirge | batera Liúthiam 12V 2.0AH |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 12.6V |
| Ráta scaoilte | 10C |
| Speisifícíocht Ceal | 18650 |
| Leibhéal leictreachais | 2AH |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 0.18kg |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 15*10*10 cm |
| Himith/Brú sórt | 3kg / 4kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI