TC01220170 TOMAC 12V Cuirteáil Litiam (2.0A Aschur)
- Voltas ionchuir leathan: 110–240Vac, 50/60Hz do úsáid dhomhanda.
- Láimhseáil seasmhach: 12.6V/2.0A le láimhseáil leanúnach reatha + voltas leanúnach (CC/CV).
- Dearadh praiticiúil: port aonlíonaithe, plúg na hEorpa, cord cumhachta VDE2×0.5 1.5 m, dearadh éadrom 0.18 kg.
- Achoimre
- Táirgí a molaimid
| Sonraí teicniúla | Sonraí |
| Model | TC01220170 |
| Táirge | luchtúchán Li-ithiúim 12V (Aschur 2.0A) |
| Fuaróir Cumhachta | Gan fioscán |
| Voltas | 12V |
| IONAD | 110V-240Vac/50Hz-60Hz |
| Aschur | 12.6V/2.0A |
| Bealáin |
sreang cumhachta 1.5 méadar / VDE 2 * 0.5 Port luchtúcháin aonair / pluga Eorpach |
| Faisnéis Páipéar | Bosca Dathanna |
| Méid pacáiste aonair | \ |
| Meáchan amháin / meáchan iomlán | 0.18kg |
| Cuantachta faoi charton | 6píosa |
| Méid an Pacáiste | 15*10*10 cm |
| Himith/Brú sórt | 3kg / 4kg |
| MOQ | 500bhd |
| Am Seachadta | 60 lá |

EN
AR
NL
FR
DE
IT
NO
PL
PT
RU
ES
SV
IW
GA
MI